Jaké musíte splnit podmínky, abyste dosáhli na náš výjimečný produkt VIP? Musíte mít pouze čistý registr dlužníků, jinak si o něj může kdokoliv požádat. Navíc čistý registr se dá vyřešit tím, že do smlouvy přizvete dalšího účastníka, který za vás čistý registr doloží. Může jít o manžela, manželku, přítele, přítelkyni, ale také o někoho z rodiny, kolegu, kamaráda. Není tedy problém získat výhodnou úrokovou sazbu 4% ročně na dobu splatnosti třeba až 30 let.
Úvěry s tolerancí registrů se pohybují také výhodně a to již od 6,9% ročně. Navíc je zde tolerance registrů, s čímž se například v bance vůbec nesetkáte, tam, když máte záznam, vám vůbec úvěr neposkytnout. Naše společnost však záznamy toleruje.

Potřesení rukou dvou podnikatelů a v pozadí jsou bankovky

Výpočty a kalkulačky

Americká hypotéka – kalkulačka nebankovnihypoteky.net není na našich stránkách k nalezení. Ovšem vyskytuje se kdekoliv běžně na internetu, proto si ji můžete vyhledat a základní výpočet provést, abyste byli v obraze. Co je ale lepší volbou je nechat si zpracovat náš předběžný návrh, který je zdarma a poskytuje se všem klientům, kteří si o něj zažádají. Vyplníte pár základních údajů a nic neplatíte, tento návrh je zdarma. My se na váš konkrétní případ podíváme a zjistíme, co by se dalo dělat, pošleme vám ihned zpětně předběžný návrh. Nemusíte na něj čekat dlouhé měsíce, ani nikam chodit, vše probíhá online bez zbytečného zdržování.

  • Kalkulačku u nás nenajdete z důvodu, že máme individuální přístup ke klientům, proto nemáme žádné základní nastavené sazby,abyste si mohli vypočítat něco, co by se podle našeho návrhu následně mohlo ještě změnit, protože naše společnost pracuje individuálně.

Černá klávesnice, svítí přes ni zelené a červené světlo

  1. Až 70% z hodnoty nemovitosti.
  2. Na dobu splatnosti až 30 let.
  3. Úrok u VIP produktu již od 4% ročně s čistým registrem, s tolerancí záznamů v registrech od 6,9% ročně.
  4. Příjmy se dají jednoduše doložit.
  5. Bez zbytečného zdlouhavého čekání.
  6. Rychlé vyřízení a sjednání.
  7. Peníze na cokoliv, co budete potřebovat uhradit.
  8. Úvěr i za podmínek, že máte dluhy nebo exekuce.